Tiyatro mu? - Ankara
Hayal Kahvesi - Ankara, ANKARA

  • image

ETKİNLİK HAKKINDA

Konusu: Kadınlar mı ? Erkekler mi ? Bu ezeli rekabeti mizahi anlamda ele alan “İşte Bunlar Hep” isimli , Temsil boyunca Canlı müzik de dinleyebileceğiniz gösteride Kadın erkek ilişkilerindeki çatışmalardan tutun, ülkemizde asla yolunda gitmeyen Ekonomik ve siyasi dengesizliklere de Hiciv yoluyla ince göndermeler yapılmakta. Tiyatro MU ekibinin , Kabare türünde 2 bölümden oluşan gösterisi toplamda 2 saat sürecek. Gülerken düşünüp düşünmemeyi tamamen seyirciye bırakan, Mor vesikası olmayan Kabare oyuncularını izlemek isterseniz, sizi bu özgün gösteriye bekliyoruz.

BİLETLER

Standart Bilet

  • Notlar En fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 59.00 TL Satın Al

ÖNEMLİ NOTLAR

- Kapı açılış: 19:00 - Konser saati: 20:00 - 18 yaş sınırı bulunmaktadır. - Numarasız oturma düzeni bulunmaktadır. - Etkinlik alanına gelirken Aşı kartı veya 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. - Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

LOKASYON

Hayal Kahvesi - Ankara, ANKARA

Şimdi Üye Ol, Etkinlikleri Kaçırma!

Milyon Bilet'e üye olarak etkinliklerden ve bilet kampanyalarından haberdar olabilir, komisyonsuz bilet alma keyfini yaşarsınız.