A Taste Of Summer by Sonance Festival
Club Mirador, ANKARA

  • image

ETKİNLİK HAKKINDA

Yaz geliyor ve sıcaklar yavaş yavaş etkisini göstermeye başladı. Hem havuzun tadını çıkarırken hem de Ankara elektronik müzik tarihinin en önemli etkinliklerinden birine şahit olmak ister misiniz? Sonance Festival ve Kite'ın katkılarıyla gerçekleşecek olan A Taste Of Summer elektronik müziğin en önemli isimlerini ağırlamaya hazırlanıyor! * Line Up * HVOB (Live) * GIORGIA ANGUILI (Live) * ANIMAL PICNIC * LUNAR PLANE * Demirabi, Deniz Kabu, İbrahim Kiper Numeric, Ongun Tütüncü, Ortaç Genç Sayınerr, Serenay & Beste, VIIA (Live) Yiğit Tekin, Wolfson * In Alphabecital Order * Workshops, Cocktails, Activities and more!

BİLETLER

Standart Bilet

  • Notlar Bilet limiti 9 adettir. Bu bilet organizatör tarafından izin verilen, bir defada alınabilecek en fazla bilet adetidir.
Komisyonsuz! 130.00 TL Satın Al

VIP Bilet

  • Notlar Bilet limiti 9 adettir. Bu bilet organizatör tarafından izin verilen, bir defada alınabilecek en fazla bilet adetidir.
Komisyonsuz! 214.00 TL Satın Al

ÖNEMLİ NOTLAR

- Etkinlik düzeni ayaktadır. - Kapı açılış saati 13:00'dır. - 18 yaş sınırı bulunmaktadır. - Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

LOKASYON

Club Mirador, ANKARA

Şimdi Üye Ol, Etkinlikleri Kaçırma!

Milyon Bilet'e üye olarak etkinliklerden ve bilet kampanyalarından haberdar olabilir, komisyonsuz bilet alma keyfini yaşarsınız.