Coffee And More - Kahve ve Tatlı Festivali - İstanbul
Festival Park Kadıköy, İSTANBUL

  • image

ETKİNLİK HAKKINDA

Coffee And More - Kahve ve Tatlı Festivali 02-03 Temmuzda Festival Park Kadıköy sahnesinde! 2 Temmuz Cumartesi Pamela Sattas Sinem Gaya 3 Temmuz Pazar Pinhani İkiye On Kala Mavi Gri Albin Hasani

BİLETLER

2 Temmuz Cumartesi(1.Gün)

  • Notlar En fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 131.00 TL Satın Al

3 Temmuz Pazar(2.Gün)

  • Notlar En fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 131.00 TL Satın Al

Kombine Bilet

  • Notlar En fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 218.00 TL Satın Al

ÖNEMLİ NOTLAR

- Kapı Açılış : 14:00 - Kapanış : 00:00 - Dışarıdan yiyecek, içecek getirilmesi yasaktır. Alkollü içecek tüketimi ve satışı yasaktır. - Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. - Organizatör, konser programında ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. - Festival alanında yanınızda bulunan eşyaların sorumluluğu size aittir. - Festival alanına profesyonel ses ve görüntü kaydı yapan cihazlar, cam, plastik şişe, teneke, havai fişek, yanıcı parlayıcı her türlü nesne(parfüm, böcek ilacı vb.), silah veya keskin nesneler getirmek yasaktır. - Organizatör herhangi bir nedenle bilet iadesi yaparak festivali iptal etme hakkına sahiptir. Festival süresince ses ve görüntü kaydı yapılacaktır. Organizatör ve sanatçı daha sonra bu görüntüleri katılımcılardan herhangi bir onay almaksızın kullanma hakkına sahiptir. - Festival biletinin kaybolması veya çalınması , alıcı sorumluluğundadır. Çalınan ya da kaybolan biletin yenisiyle değiştirilmesi veya paranın iadesi mümkün değildir.

LOKASYON

Festival Park Kadıköy, İSTANBUL

Şimdi Üye Ol, Etkinlikleri Kaçırma!

Milyon Bilet'e üye olarak etkinliklerden ve bilet kampanyalarından haberdar olabilir, komisyonsuz bilet alma keyfini yaşarsınız.