Selda Bağcan
Milyon Performance Hall, ANKARA

  • image

ETKİNLİK HAKKINDA

3 bin kişilik kapasitesiyle Ankara’ nın en büyük performans mekanı Milyon Performance Hall; güçlü ve taptaze enerjisiyle müzik dünyasına heyecan katmaya devam ediyor. Milyon Performance Hall Ankara efsane bir geceye ev sahipliği yapıyor. Times dergisinin “Dünya Müziğinde Yaşayan Efsane ve Tarihi Kadın Şarkıcılar v Rolling Stones dergisi'nin “100 Yılın En İyi 100 Kadın Vokali” listelerinde yer etmiş yaşayan efsane Selda Bağcan 29 Kasım tarihinde Milyon Performance Hall hayranlarına müzik şöleni sunacak.

BİLETLER

Standart Bilet

  • Notlar Bilet limiti 9 adettir. Bu bilet organizatör tarafından izin verilen, bir defada alınabilecek en fazla bilet adetidir.
Komisyonsuz! 60.00 TL Satın Al

ÖNEMLİ NOTLAR

- Kapı açılış; 19:30'dur. - Etkinlik düzeni ayaktadır. - 18 yaş sınırı bulunmaktadır. - Belirtilen saat etkinlik başlama saatidir. - Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

LOKASYON

Milyon Performance Hall, ANKARA

Şimdi Üye Ol, Etkinlikleri Kaçırma!

Milyon Bilet'e üye olarak etkinliklerden ve bilet kampanyalarından haberdar olabilir, komisyonsuz bilet alma keyfini yaşarsınız.