Horror Alarm Halloween Festival - Ankara
Milyon Performance Hall Ankara, ANKARA

  • image

ETKİNLİK HAKKINDA

Horror Alarm 29 Ekim Cumartesi akşamı Milyon Performance Hall Ankara'da! Ankara Horror Alarm (Halloween/Cadılar Bayramı) heyecanı gün geçtikçe artmaya devam ediyor! Horror Alarm 6. senesinde tüm korku ve eğlence severleri bir araya getiriyor. Bu sene Dj'ler, Kostüm yarışması, dövme şovu ve daha bir çok deneyim Horror Alarm'da seni bekliyor! Horror Alarm 2022 -Suit Panda -Avcio -Cem Egemen -Xage Horror Alarm 2022 ödülldü kostüm yarışması Milyon performance Hall sahnesinde 19:00'da gerçekleşecek! Yarışma Jürileri -Nurbike Erbek -Lorelei -Nyxnocturna Yarışma detayları ve başvuruları için; https://forms.gle/GJyRVipLFyPjPZTu9 Sponsorlar Ana Sponsor +1 Altın Sponsor Soft İnk Tattoo Gümüş Sponsor Coffee Up Destek Sponsoru Satsuma Medya Sponsoru Radyo Bilkent Not: Kostüm kiralama için FTNEVENTS ekibiyle irtibata geçiniz. FTN Events WP hattı: 0530 175 39 00

BİLETLER

Ön Satış (1 Alana 1 Bedava)

  • Notlar Bu bilet sınırlı sayıdadır.
En ucuz 150.00 TL Tükendi

Genel Satış (1 Alana 1 Bedava)

  • Notlar Bu bilet türü sınırlı sayıdadır. En fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 200.00 TL Satın Al

ÖNEMLİ NOTLAR

- Kapı açılış: 19:00 - 18 yaş sınırı bulunmaktadır. - Etkinlik düzeni ayaktadır. - Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

LOKASYON

Milyon Performance Hall Ankara, ANKARA

Şimdi Üye Ol, Etkinlikleri Kaçırma!

Milyon Bilet'e üye olarak etkinliklerden ve bilet kampanyalarından haberdar olabilir, komisyonsuz bilet alma keyfini yaşarsınız.