Şanışer Ft. Sokrat St - İstanbul
Kadıköy Sahne, İSTANBUL

  • image

ETKİNLİK HAKKINDA

Şanışer Ft. Sokrat St, 4 Mart'ta KadıköySahne'de! Yerkürenin her geçen gün ısındığı, eşitsizliğin durmaksızın arttığı, bu distopik filmlerden fırlamış gibi duran dönemde, hepimizin çok şeye ihtiyacı var. Nefes almaya, paraya, işe... Ama hepsinden önce umuda ihtiyacımız var. Şanışer’in kendini her güçsüz hissettiğinde sığındığı limanı olarak tanımladığı müziği, dinleyicilerine Umut olmak için yola çıkıyor ve 19 Kasım Cuma akşamı Kadıköy Sahne’de dinleyicileri ile buluşuyor. Şanışer’e her zaman olduğu gibi Sokrat St’nin eşlik edeceği bu eşsiz sahne performansını kaçırma.

BİLETLER

Standart Bilet

  • Notlar En fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 90.00 TL Satın Al

ÖNEMLİ NOTLAR

- Kapı açılış: 19:30 - Konser saati: 21:00 - 18 yaş sınırı bulunmaktadır. - Etkinlik düzeni ayaktadır. - Etkinlik alanına gelirken Aşı kartı veya 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. - Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

LOKASYON

Kadıköy Sahne, İSTANBUL

Şimdi Üye Ol, Etkinlikleri Kaçırma!

Milyon Bilet'e üye olarak etkinliklerden ve bilet kampanyalarından haberdar olabilir, komisyonsuz bilet alma keyfini yaşarsınız.