Emre Aydın
Milyon Performance Hall, ANKARA

  • image

ETKİNLİK HAKKINDA

Milyon Performance Hall 21 Aralık günü pop rock müziğin yıldız ismi Emre Aydın'ı ağırlayacak. "Soğuk Odalar", "Belki Bir Gün Özlersin", "Kim Dokunduysa Sana", "Bu Yağmurlar" gibi her biri hit olmuş şarkıların başarılı temsilcisi Ankaralı müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

BİLETLER

Balkon Bilet

  • Notlar Bilet limiti 9 adettir. Bu bilet organizatör tarafından izin verilen, bir defada alınabilecek en fazla bilet adetidir.
En ucuz 130.00 TL Satın Al

VIP Bistro (Balkon)

  • Notlar Bilet limiti 9 adettir. Bu bilet organizatör tarafından izin verilen, bir defada alınabilecek en fazla bilet adetidir.
En ucuz 400.00 TL Satın Al

Giriş Bileti

  • Notlar Bu bilet ile giriş yapabilirsiniz.
En ucuz 60.00 TL Satın Al

Sahne Önü (Sınırsız)

  • Notlar Bu bilet ile sınırsız geceden yararlanabilirsiniz.
En ucuz 70.00 TL Satın Al

ÖNEMLİ NOTLAR

- Etkinlik düzeni ayaktadır. - Kapı açılış saati 19:30'dır. - 18 yaş sınırı bulunmaktadır. - Giriş bileti hariç tüm biletlerde sınırsız yerli içecek. -VIP Bistro bilet sahiplerine minimum 2 kişi olması şartı ile bistro imkanı sunulmaktadır. - VIP Bistro bilet sahiplerinin 0312 212 19 00 numaralı telefonu arayarak, rezervasyon yaptırmaları zorunludur. - VIP Bistro bilet fiyatına ikramlar dahildir. İkramlar hakkında detaylı bilgi almak için: 0312 212 19 00 - Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Not: İçecek bilgisini işletmeden öğrenebilirsiniz.

LOKASYON

Milyon Performance Hall, ANKARA

Şimdi Üye Ol, Etkinlikleri Kaçırma!

Milyon Bilet'e üye olarak etkinliklerden ve bilet kampanyalarından haberdar olabilir, komisyonsuz bilet alma keyfini yaşarsınız.