Ofest Ordu - 2023
Ayzek Hotel, ORDU

  • image

ETKİNLİK HAKKINDA

İlk kez gerçekleşecek olan O'fest Ordu 15-16-17 Aralık tarihlerinde Ayzek Otel'de!

Kapı Açılış: 14:00

PROGRAM:

15 Aralık - Cuma
Emre Aydın - 21:30
Pera - 19:30
Yedinci Ev - 18:00

16 Aralık - Cumartesi
Pinhani - 21:30
Redd - 19:30
Denize Sıfır - 18:00

17 Aralık - Pazar
Seksendört - 21:30
Umut Kuzey - 19:30
Can Gox - 18:00

BİLETLER

15 Aralık - Günlük Bilet

  • Notlar Etkinlik günü bilet fiyatı değişkenlik gösterebilir. En fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 400.00 TL Satın Al

15 Aralık - Günlük Bilet (Çift Kişilik)

  • Notlar Sınırlı sayıdadır. Tek bilet ile iki kişi aynı anda girmelidir. Kullanıcı başı 9 adet alınabilir.
En ucuz 600.00 TL Satın Al

16 Aralık - Günlük Bilet

  • Notlar Etkinlik günü bilet fiyatı değişkenlik gösterebilir. En fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 250.00 TL Satın Al

16 Aralık - Günlük Bilet (Çift Kişilik)

  • Notlar Sınırlı sayıdadır. Tek bilet ile iki kişi aynı anda girmelidir. Kullanıcı başı 9 adet alınabilir.
En ucuz 400.00 TL Satın Al

17 Aralık - Günlük Bilet

  • Notlar Etkinlik günü bilet fiyatı değişkenlik gösterebilir. En fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 250.00 TL Satın Al

17 Aralık - Günlük Bilet (Çift Kişilik)

  • Notlar Sınırlı sayıdadır. Tek bilet ile iki kişi aynı anda girmelidir. Kullanıcı başı 9 adet alınabilir.
En ucuz 400.00 TL Satın Al

Kombine Bilet

  • Notlar Tüm günler için giriş. En fazla 9 adet alınabilir.
900.00 TL 650.00 TL Satın Al

Kombine Bilet (Çift Kişilik)

  • Notlar Sınırlı sayıdadır. Tek bilet ile iki kişi aynı anda girmelidir. Kullanıcı başı 9 adet alınabilir.
En ucuz 800.00 TL Satın Al

ÖNEMLİ NOTLAR

1) Festival katılımcılarına, aldıkları biletin türüne göre bileklik takılır. Bileklikler katılımcıların festival alanına giriş çıkışını sağlamaktadır.

2) Günlük ve kombine biletli katılımcılarımızın alana giriş yaptıktan sonra, saat 22:00 öncesi alandan çıkmamaları rica olunur aksi takdirde bileklikleri çıkartılacak olup yeniden giriş için bilet almaları gerekecektir.

3) Katılımcıların festival süresince bilekliklerini çıkarmamaları gerekmektedir.

4) Koparılan, çıkarılan, yırtılan, yapıştırılan ve deforme olan bileklikle festival alanına giriş yapılamaz. Festival alanında bilekliği olmadığı tespit edilen katılımcılar alan dışına çıkarılır.

5) Festival biletinin kaybolması veya çalınması, katılımcı sorumluluğundadır. Çalınan ya da kaybolan biletin yenisiyle değiştirilmesi veya para iadesi mümkün değildir.

6) Görevliler katılımcıların yaşını doğrulamak amacıyla kimlik ibraz etmesini isteyebilir.

7) 18 yaş altında olan katılımcılara -18 bilekliği takılır. Bu bilekliği olmadığı tespit edilen veya bilekliğe hasar veren 18 yaş altı katılımcılar alan dışına çıkarılır.

8) Festival alanında 18 yaşından küçüklere alkollü içecek ve sigara satışı kesinlikle yasaktır! Yetişkin katılımcılarımızın 18 yaşından küçükler için alkollü içecek ya da sigara satın alması veya ikram etmesi de suç teşkil ettiği için, tespit edilen kişiler festival alanı dışına çıkarılacaktır.

9) Tüm festivallerimizi katılımcılarımızın özgürce eğlenmesi için düzenliyoruz. Ancak özgürlük başkasını rahatsız etmek değildir. Lütfen aşırıya kaçan davranışlardan uzak durunuz. Uyarılara rağmen aşırı davranışlara devam eden katılımcılar festival alanı dışına çıkarılacaktır.

10) Sahte bilet ihtimali olabileceği için bilet satış noktaları dışında satılan biletleri almamanızı tavsiye ederiz.

11) Festival biletleri, organizatörün izni olmadan ticari veya promosyon amaçlı kullanılamaz. Buna ek olarak, organizatörün izni olmadan festival alanında herhangi bir ticari veya tanıtım faaliyeti yürütmek kesinlikle yasaktır.

12) Festival katılımcılarına SMS ile gönderilen bilet ve QR kodlar kişiye özeldir ve tek kullanımlıktır.

13) Organizatör, festival programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda gerçekleşecek olası değişiklikler, festival biletinin tam veya kısmi iadesi için neden arz etmez.

14) Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Buna uymayan katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

15) Festival alanına profesyonel ses ve görüntü kaydı yapan cihazlar, reçetesiz ilaç, açık paket sigara ve tütün, her türlü yiyecek ve içecek, cam, plastik şişe, teneke, yanıcı parlayıcı her türlü nesne (deodorant, böcek ilacı vb.), kesici ve delici maddeler alınmayacaktır!

16) Festival organizatörü ve görevlileri, çalınan ya da kaybolan eşyalardan sorumlu değildir. Değerli eşyalarınızı festival alanına getirmemenizi tavsiye ederiz.

17) Festival alanında bulunan eşyalar festival merkez ofisine bırakılır. Bulunan eşyalar festival sonunda en yakın polis karakoluna tutanakla teslim edilir.

18) Araba, motosiklet, römork, karavan vb. araçların festival alanına giriş yapmasına izin verilmemektedir.

19) Festival alanında herkesin ihtiyacını karşılayacak çeşitlilikte, Sağlık Bakanlığı onaylı ve düzenli denetlenen yiyecek-içecek stantları olacaktır. Festival alanı dışındaki seyyar satıcılardan zehirlenme olasılığını düşünerek yiyecek-içecek alınmamasını tavsiye ederiz.

20) Festival alanında kurulacak portatif WC’ler ücretsiz olarak kullanılacak ve bakımı ve temizliği ilgili firmamız tarafından yapılacaktır. Katılımcılarımızın WC’leri kabinlerin içerisindeki uyarıları dikkate alarak kullanmaları gerekmektedir. Aksi durumlarda yaşanacak aksilikler belli süreyle tüm WC’lerin kullanımını engelleyebilir.

21) Festival alanının 24 saat hizmet verecek bir ilk yardım çadırı ve ambulans bulunacaktır.

22) Festivale giriş sırasında katılımcıların kullanması gereken reçeteli ilaçlar tutanakla teslim alınacak ve ilk yardım çadırına teslim edilecektir. İhtiyaç halinde ilaçlar buradan alınabilecektir.

23) Festival alanı dışında yaşanacak durumlarla ilgili olarak organizatörün ve festival güvenliğinin sorumluluğu ve yetkisi yoktur. Kendi güvenliğiniz için gerekli olmadıkça alanı terk etmeyiniz.

24) Basın ve organizasyon tarafından festival süresince görüntü ve ses kaydı yapılacaktır. Bilet satın alan herkes, görüntülenmeyi kabul etmiş sayılır.

25) Tüm GSM operatörleri alanda mobil baz istasyonları kurarak kapsama gücünü artırmaktadır. Festival alanında yaşanacak bağlantı sorunları operatörlere aittir.

26) Organizatör uygun görmediği kişiyi biletini iade etmek koşulu ile etkinliğe almama hakkına sahiptir.

LOKASYON

Ayzek Hotel, ORDU

Şimdi Üye Ol, Etkinlikleri Kaçırma!

Milyon Bilet'e üye olarak etkinliklerden ve bilet kampanyalarından haberdar olabilir, uygun fiyata bilet alma keyfini yaşarsınız.