90's 00's Retrospect Carnival 5 - Ankara
Milyon Performance Hall Ankara, ANKARA

  • image

ETKİNLİK HAKKINDA

90's 00's Retrospect Carnival 5 21 Nisan Pazar akşamı Milyon Performance Hall Ankara'da!

"geçmiş" kelimesi ne garip değil mi? Bir daha deneyimleme imkanımız olmayan birçok şey barındırıyor içerisinde. Gelin hep beraber çocukluk oyunlarımızla, müziklerimizle, zevklerimizle bir gece geçirelim.
Sizler için limbo / tetris / hulahop çevirme / dönem şarkıları içerik tahmin yarışması ve birçok joystick oyun aletleri getirerek bu eşsiz geceyi tatlandıracağımızı unutmayın!
- Profesyonel makyözlerimiz tarafından 90's-00's konseptine özel hazırlanmış make-up standımızdan ücretsiz yararlanabileceğinizi unutmayın!
- Profesyonel dans ekibi tarafından 90's-00's konseptine özel hazırlanmış koreografi eşlinde dans gösterileri sergilenecektir!
- Carnival Market alanında 90's-00's konseptine uyumlu ürünlerimizin satışı gerçekleşecektir. (tetris, yoyo, peruk, bandana, teklif kağıdı, taso, hulahop vb.)
- DJ STAGE / @djfatihkanmaz @_darici

BİLETLER

First Phase Couple Ticket

  • Notlar En fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 273.00 TL Satın Al

First Phase Ticket

  • Notlar En fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 181.00 TL Satın Al

ÖNEMLİ NOTLAR

- Kapı açılış: 19:00
- Konser saati: 20:00
- 18 yaş sınırı bulunmaktadır.
- Etkinlik düzeni ayaktadır.
- Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

LOKASYON

Milyon Performance Hall Ankara, ANKARA

Şimdi Üye Ol, Etkinlikleri Kaçırma!

Milyon Bilet'e üye olarak etkinliklerden ve bilet kampanyalarından haberdar olabilir, uygun fiyata bilet alma keyfini yaşarsınız.