Tiyatro mu ? - Eskişehir
Milyon Performance Hall Eskişehir, ESKİŞEHİR

  • image

ETKİNLİK HAKKINDA

Konusu: Kadınlar mı ? Erkekler mi ? Bu ezeli rekabeti mizahi anlamda ele alan “İşte Bunlar Hep” isimli , Temsil boyunca Canlı müzik de dinleyebileceğiniz gösteride Kadın erkek ilişkilerindeki çatışmalardan tutun, ülkemizde asla yolunda gitmeyen Ekonomik ve siyasi dengesizliklere de Hiciv yoluyla ince göndermeler yapılmakta. Tiyatro MU ekibinin , Kabare türünde 2 bölümden oluşan gösterisi toplamda 2 saat sürecek. Gülerken düşünüp düşünmemeyi tamamen seyirciye bırakan, Mor vesikası olmayan Kabare oyuncularını izlemek isterseniz, sizi bu özgün gösteriye bekliyoruz.

BİLETLER

Standart Bilet

  • Notlar En fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 59.00 TL Satın Al

ÖNEMLİ NOTLAR

- Kapı açılış: 19:00 - Konser saati: 20:00 - 18 yaş sınırı bulunmaktadır. - Numarasız oturma düzeni bulunmaktadır. - Etkinlik alanına gelirken Aşı kartı veya 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. - Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

LOKASYON

Milyon Performance Hall Eskişehir, ESKİŞEHİR

Şimdi Üye Ol, Etkinlikleri Kaçırma!

Milyon Bilet'e üye olarak etkinliklerden ve bilet kampanyalarından haberdar olabilir, komisyonsuz bilet alma keyfini yaşarsınız.