Ege
Milyon Beach Kilyos, İSTANBUL

  • image

ETKİNLİK HAKKINDA

Standart Bilet: Giriş + 1 Adet yerli içecek. (İçecek bilgisini işletmeden öğrenebilirsiniz) VIP Bilet (Yemekli): Giriş + 2 yerli içecek, 4 çeşit meze, ara sıcak, salata, ana yemek (Çipura, Hamsi, Levrek, Köfte veya Tavuk), meyve. Çeyrek asırlık müzik kariyerinde "Yaz Aşkım, Delice Bir Sevda, Hurma Gözlüm, Sevildiğini Bil Yeter" gibi unutulmaz şarkılara imza atan başarılı sanatçı Ege, geniş repertuvarıyla 7 Aralık Cumartesi Kilyos Milyos Restaurant’ta 350 kişi kapasitelik restoranımız kapalı ve açık alanlarıyla tüm yıl hizmet vermek için 2018 itibariyle Milyon Beach Kilyos bünyesinde kapılarını açtı. Milyon Restoran, zengin kahvaltı ve balık menüsü, birbirinden lezzetli ara sıcakları ve kusursuz hizmet anlayışı ile size keyifli yemek deneyimleri yaşatmaya hazır. Kış sezonunda yanan şömineleriyle hem keyifli hem sıcak bir ortamda yemek yiyebilir, kapalı alan etkinliklerimizi takip ederek sofranıza her zevke hitap eden programlarımızla kaliteli canlı müzik deneyimi katabilirsiniz

BİLETLER

Standart Bilet

  • Notlar Bilet limiti 9 adettir. Bu bilet organizatör tarafından izin verilen, bir defada alınabilecek en fazla bilet adetidir.
En ucuz 70.00 TL Satın Al

VIP Bilet (Yemekli)

  • Notlar Bilet limiti 9 adettir. Bu bilet organizatör tarafından izin verilen, bir defada alınabilecek en fazla bilet adetidir.
En ucuz 160.00 TL Satın Al

ÖNEMLİ NOTLAR

- 18 yaş sınırı bulunmaktadır. - Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

LOKASYON

Milyon Beach Kilyos, İSTANBUL

Şimdi Üye Ol, Etkinlikleri Kaçırma!

Milyon Bilet'e üye olarak etkinliklerden ve bilet kampanyalarından haberdar olabilir, komisyonsuz bilet alma keyfini yaşarsınız.