Kampüs Fest Color
Grand Hotel Konya, KONYA

  • image

ETKİNLİK HAKKINDA

KAMPÜS FEST COLOR Stresinizi kenara bırakacak hayatınızı renklendirecek bir festivale hazır olun! Dünya’da pek çok ülkede düzenlenen Color Fest (Boya festivali) adıyla bilinen renkli toz boya festivali KAMPUS FEST COLOR markasıyla 13 Ekim 2019 Pazar günü Grand Hotel Konya Festival Alanında gerçekleşecektir. KAMPUS FEST COLOR KAPI AÇILIŞI :12.00 Dj Performansları 13.00-16.30 Boya Savaşları :14.00 – 16 TANKURT MANAS :16.30 – 17.3 SANCAK: 17.4 -19.1 BİLAL SONSES :19.20-20.30 ŞANIŞER& SOKRAT:20.40-21.40 SAGOPA KAJMER :22.00-23.30 18 YAŞ SINIRI YOKTUR. En çok Sorulan Sorular: Yiyecek içecek ihtiyacımızı nasıl ve nereden temin edebiliriz? Festival alanına kurulacak yiyecek ve içecek stantlarından temin edebilirsiniz. Dışarıdan yiyecek ve içecek getirmek mümkün mü ? Dışarıdan yiyecek ve içecek getirmek yasaktır. Bu ihtiyaçları alandan temin edebilirsiniz. Festival Alanında sağlık ekibi olacak mı ? Alan içinde ambulans ve sağlık ekibi bulunacaktır. Dileğimiz kimsenin ihtiyaç duymamasıdır. Güvenlik açısından gerekli ekip oluşturuldu mu? Evet Festival tamamen profesyonel güvenlik hizmeti veren firma tarafından korunacaktır. Ayrıca Kampus Fest team de güvenliğinizden sorumludur. Telefon çekmememe gibi bir durum söz konusu olabilir mi? Festival alanında telefon çekmemesi gibi bir teknik sorun söz konusu değildir. Festival alanına ulaşım nasıl olacaktır? Festival alanına ulaşım kolaydır. Direk Bosna Hersek tramvay durağında inip Grand Hotel Festival alanına ulaşabilirler. Belirli ilçeler için ulaşım kolaylığı sağlanacaktır.

BİLETLER

Standart Bilet

  • Notlar Bilet limiti 9 adettir. Bu bilet organizatör tarafından izin verilen, bir defada alınabilecek en fazla bilet adetidir.
En ucuz 40.00 TL Satın Al

Standart Bilet

  • Notlar Bilet limiti 9 adettir. Bu bilet organizatör tarafından izin verilen, bir defada alınabilecek en fazla bilet adetidir.
En ucuz 50.00 TL Satın Al

ÖNEMLİ NOTLAR

FESTİVAL KURALLARI 1.Festival bileti alan tüm misafirlerimiz kendi güvenlilikleri için girişte profesyonel güvenlik ekiplerimizin üst ve çanta aramasından geçecektirler.Bunu kabul etmeyen tüm misafirlerimizin alana giriş hakkı iptal edilecektir. 2.Festiavl organizatörü, kaybolan ya da çalınan eşyalardan sorumlu değildir. 3.Dışarıdan getirilen hiçbir yiyecek ve içecek festival alanına alınmayacaktır. 4.Festival alanı çevresinde satış yapmak, broşür dağıtmak, promosyon aktiviteleri yapmak yasaktır. 5.Festival Alanına giriş çıkış bileklikler ile sağlanacak ve kaybolması durumunda yeni bileklikler verilmeyecektir. 6.Festival biletlerini festival günü gişeden geçerken kontrol noktalarından onaylanması gerekmektedir. Daha önceden alınan biletlerin kaybolmasından organizatör sorumlu değildir. 7.Organizatör, Festival programında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 8.Programda gerçekleşecek olası değişiklikler, bilet bedelinin tam veya kısmi iadesine neden oluşturmaz. 9.Festival biletlerinin iade edilmesi veya biletlerde değişiklik yapılması mümkün değildir. 10.Kapı açılış saati 12:00'dır.

LOKASYON

Grand Hotel Konya, KONYA

Şimdi Üye Ol, Etkinlikleri Kaçırma!

Milyon Bilet'e üye olarak etkinliklerden ve bilet kampanyalarından haberdar olabilir, komisyonsuz bilet alma keyfini yaşarsınız.