Eski Kafa - Ankara
Milyon Performance Hall Ankara, ANKARA

  • image

ETKİNLİK HAKKINDA

Geçmişin Ritmini Yakalamanın Tam Zamanı: ESKİ KAFA PARTİ!

Geçmişin en iyi yıllarından günümüze kadar uzanan bir müzik serüveniyle, DJ'lerin dokunuşlarıyla geçmişin ritminde kaybolmak için mükemmel bir fırsat sunuyoruz!
1980'lerin efsanevi şarkılarının sizleri sarmalayacağı, 1990'ların partileme ruhunu canlandıracağı ve 2000'lerin en popüler hitlerinin kulaklarınızda yankılanacağı bu muhteşem parti, sizi müziğin büyülü dünyasında unutulmaz bir yolculuğa götürecek
Tüm bu müzikal serüvenin kalbinde, üç ayrı DJ yer alacak. Her biri kendi tarzı, müzik zevki ve mix yetenekleriyle partiye renk katacak, sizi dans pistine çekecek ve eşsiz bir atmosfer yaratacak.
Dans edin, eğlenin ve müziğin büyülü dünyasında kaybolun. Çünkü bu parti, unutulmaz anılarla dolu bir geceye dönüşecek ve size müziğin gücünü hatırlatacak

“Eski Kafa” Parti 08 Mayıs Çarşamba günü Milyon Performance Hall Ankara‘da!

BİLETLER

Avantajlı Bilet (1 Alana 1 Bedava)

  • Notlar En fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 128.00 TL Tükendi

Avantajlı Dönem

  • Notlar En fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 128.00 TL Satın Al

ÖNEMLİ NOTLAR

- Kapı açılış: 19:30
- Konser saati: 21:30
- 18 yaş sınırı bulunmaktadır.
- Etkinlik düzeni ayaktadır.
- Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

LOKASYON

Milyon Performance Hall Ankara, ANKARA

Şimdi Üye Ol, Etkinlikleri Kaçırma!

Milyon Bilet'e üye olarak etkinliklerden ve bilet kampanyalarından haberdar olabilir, uygun fiyata bilet alma keyfini yaşarsınız.