Luv x HipHop Party - Kadıköy
Kadıköy Sahne, İSTANBUL

  • image

ETKİNLİK HAKKINDA

İstanbul gece hayatının son dönemlerde en eğlenceli parti serilerinden biri olan "LUV x HIP-HOP" 17 Aralık Cumartesi akşamı KadıköySahne'de! Drake, Beyonce, Kanye West, Lil Nas X, JBalvin, Cardi B, Megan Thee Stallion, Travis Scott, Rosalia, Kendrick Lamar, DJ Khaled gibi isimler ve r'n'b', hip-hop, latin-pop klasikleri gece boyunca dinleyicilerle buluşacak. LUV X HIP-HOP PARTY’de DJ kabininin başında Moby, Gorillaz, Erasure, Fatboy Slim, Kelis, Mel C, Pet Shop Boys, Britney Spears gibi sanatçılara yaptığı remix’lerle tanınan Armageddon Turk ve partiye eşlik eden dansçılar ile sahnede olacak. Ve tabi ki sahnedeki dans pisti, geceye katılanların hünerlerini göstermeleri için herkese açık.

BİLETLER

Standart Bilet

  • Notlar En fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 80.00 TL Satın Al

BLACK FRIDAY

  • Notlar - Kişi başı 1 adet ile sınırlı sayıdadır.
En ucuz 1.00 TL Tükendi

ÖNEMLİ NOTLAR

- Kapı açılış: 20:00 - Konser saati: 21:00 - 18 yaş sınırı bulunmaktadır. - Etkinlik düzeni ayaktadır. - Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

LOKASYON

Kadıköy Sahne, İSTANBUL

Şimdi Üye Ol, Etkinlikleri Kaçırma!

Milyon Bilet'e üye olarak etkinliklerden ve bilet kampanyalarından haberdar olabilir, uygun fiyata bilet alma keyfini yaşarsınız.