Dream Of Color Fest Holi
Maitai Beach, ANTALYA

  • image

ETKİNLİK HAKKINDA

Dream of Color Fest! Nedir ? Dünyanın çoğu ülkesinde düzenlenen boya festivali Dream of Color Fest (Holi) adıyla binlerce kişinin katılımıyla 9 HAZİRAN Pazar günü 15.00 –00.30 arasında dördüncü defa Antalya'da... Dream Of Color, çılgın ve kendisini çılgın hisseden, her yaştan insanın keyifle bir arada en iyi DJler eşliğinde vakit geçirip eğlenebileceği bir etkinlik olup tüm dünyada yapılan en büyük boya festivalidir. Gençlerin ve kendini genç hissedenlerin motivasyonlarını yükseltmek ve kaynaşmalarını sağlamak amaçlı düzenlenecek olan bu etkinlikte kullanılacak toz boyalar %100 gıda boyasıdır ve sağlığa herhangi bir zararı yoktur. Dünya genelinde düzenlenen ve Antalya'da ‘’09.06.2019’’ Pazar günü dördüncüsü gerçekleşecek olan Dream of Color Fest (Holi) etkinliğimiz, 18 yaş ve üstü herkesin katılabileceği büyük bir gençlik festivalidir. Etkinliğimizde birbirinden farklı yerli ve yabancı ünlü DJ’ler müzikleriyle eğlendirirken, çeşitli dans grupları da sahnede yerini alacak ve boya festivali başlayacaktır.

BİLETLER

Standart Bilet

  • Notlar Bilet limiti 9 adettir. Bu bilet organizatör tarafından izin verilen, bir defada alınabilecek en fazla bilet adedidir.
Komisyonsuz! 80.00 TL Satın Al

VIP Bilet

  • Notlar Bilet limiti 9 adettir. Bu bilet organizatör tarafından izin verilen, bir defada alınabilecek en fazla bilet adedidir.
Komisyonsuz! 120.00 TL Satın Al

ÖNEMLİ NOTLAR

-Standart Bilet; 3 Renk Boya ve 1 Adet t-shirt İçermektedir. -VIP Bilet; 5 Renk Boya ve 1 Adet t-shirt içermektedir. - 18 Yaş sınırı vardır. - Etkinlik düzeni ayaktadır. - Kapı açılış saati 13:00'dır. - Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

LOKASYON

Maitai Beach, ANTALYA

Şimdi Üye Ol, Etkinlikleri Kaçırma!

Milyon Bilet'e üye olarak etkinliklerden ve bilet kampanyalarından haberdar olabilir, komisyonsuz bilet alma keyfini yaşarsınız.