MilyonFest Erdemli / Mersin
Milyon Beach Erdemli, MERSİN

  • image

ETKİNLİK HAKKINDA

- MilyonFest Mersin / Erdemli - *MilyonBeach Fest Erdemli ile birleştirilmiştir. Milyonfest Mersin 12 - 13 - 14 - 15 Ağustos tarihlerinde Milyon Beach Erdemli’de Eğlenceye Kaldığı Yerden Devam Ediyor! Mersin Erdemli sahilinde, Umut Kuzey’in önderliğinde, Milyon Beach Erdemli'de geçtiğimiz yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Milyonfest Mersin kaldığı yerden devam ediyor. Müzikseverlere gerçek bir rock tatili deneyimi sunacak Milyonfest Mersin 2020’e dair tüm ayrıntılar çok yakında duyurulacak. Milyonfest Mersin; Milyon Tv Medya sponsorluğuyla ve Redbull’un katkılarıyla düzenlenecek. ---------- İndirim Fırsatını Kaçırma ---------- Günlük (Ön Satış): 60 TL Kombine (Ön Satış): 140 TL Kamp (2. Dönem Bilet Fiyatı): 180 TL

BİLETLER

12 Ağustos - Günlük (Sınırlı Ön Satış)

  • Notlar En fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 60.00 TL Satın Al

13 Ağustos - Günlük (Sınırlı Ön Satış)

  • Notlar En fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 60.00 TL Satın Al

14 Ağustos - Günlük (Sınırlı Ön Satış)

  • Notlar En fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 60.00 TL Satın Al

15 Ağustos - Günlük (Sınırlı Ön Satış)

  • Notlar En fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 60.00 TL Satın Al

Kombine Bilet (Sınırlı Ön Satış)

  • Notlar En fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 140.00 TL Satın Al

Kamp Kombine Bilet (2. Dönem)

  • Notlar En fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 180.00 TL Satın Al

ÖNEMLİ NOTLAR


- Festival katılımcılarına, aldıkları biletin sınıfına göre bileklik takılır. Bileklikler katılımcının festival alanına girip çıkmasını sağlamaktadır.
- Koparılan, çıkartılan, yırtılan, yapıştırılan ve deforme olan bilekliklerin tekrar takılamaz. Bileklik olmaksızın alana giriş yapılamaz. Alanda bilekliği olmadığı tespit edilen katılımcıların dışarı çıkartılır.
- Bilekliğinizi çıkartmanız durumunda yeniden bilet satın almak zorunda kalırsınız.
- 18 yaş altında olan katılımcılara -18 bilekliği takılır bu bilekliği çıkartan ve / veya bilekliği zarar gören katılımcı alan dışına çıkartılır.
- Festival biletinin kaybolması veya çalınması, alıcı sorumluluğundadır. Çalınan ya da kaybolan biletin yenisiyle değiştirilmesi veya para iadesi mümkün değildir.
- Festival alanına profesyonel ses ve görüntü kaydı yapan cihazlar, reçetesiz ilaç, açık paket sigara ve tütün, her türlü yiyecek ve içecek, cam, plastik şişe, teneke, havai fişek, yanıcı parlayıcı her türlü nesne (deodorant, böcek ilacı vb.), kesici ve delici maddeler getirmek yasaktır.
- Festival alanında ateş yakmak kesinlikle yasaktır.
- Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Buna uymayan katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.
- Tüm festivallerimizi sizlerin özgürce eğlenmeniz için yapıyoruz. Ancak özgürlük başkasını rahatsız etmek değildir. Lütfen aşırıya kaçan davranışlardan uzak durunuz. Uyarılara rağmen aşırı davranışlara devam eden katılımcılar festival alanı dışına çıkartılacaktır.
- Sahte bilet ihtimali olabileceği için bilet satış noktaları dışında satılan biletleri almayın.
- Festival organizatörü ve görevlileri, çalınan ya da kaybolan eşyalardan sorumlu değildir. Kaybolmasını göze alamayacağınız değerli eşyalarınızı festival alanına getirmemeniz tavsiye olunur.
- Festival biletleri, organizatörün izni olmadan ticari veya promosyon amaçlı kullanılamaz. Buna ek olarak, organizatörün izni olmadan festival alanında herhangi bir ticari veya tanıtım faaliyeti yürütmek kesinlikle yasaktır.
- Organizatör, festival programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda gerçekleşecek olası değişiklikler, festival biletinin tam ve ya kısmi iadesi için neden arz etmez.
- Festival alanı dışında yaşanacak durumlarla ilgili olarak organizatörün ve festival güvenliğinin sorumluluğu ve yetkisi yoktur. Kendi güvenliğiniz için gerekli olmadıkça alanı terk etmeyiniz.
- Basın tarafından festival boyunca görüntü ve ses kaydı yapılacaktır. Bilet satın alan herkes, görüntülenmeyi kabul etmiş sayılır.
- Görevliler katılımcıdan kimliğini doğrulamak amacıyla kimlik ibraz etmesini isteyebilir.
- Kamp & kombine bilet sahiplerinin kamp alanında konaklayacağı noktalara kamp görevlileri karar verecektir. Çadırınız kurulduktan sonra yerini ezberlemeniz faydalı olacaktır. 18.)Araba, motosiklet, römork, karavan vb. araçların kamp alanına alınmasına izin verilmemektedir.
- Kamp alanı dışında konaklama yapmak kesinlikle yasaktır.
- Kaybolan ve bulunan eşyalar festival prodüksiyon ofisine bırakılır ve her günün sonunda bulunan eşyalar en yakın Polis Karakoluna tutanakla teslim edilir. Yanınızda kaybolmasını göze alamayacağınız değerli eşyalarınızı getirmemenizi bir kere daha hatırlatırız.
- Festival alanında herkesin ihtiyacını karşılayacak çeşitlikte denetlenen yemek stantları olacaktır. Festival dışındaki seyyar satıcılardan zehirlenme olasılığını düşünerek yiyecek alınmamasını tavsiye ederiz.
- Festival alanında 18 yaşından küçüklere alkollü içecek satışı ve sigara satışı kesinlikle yapılmayacaktır. 18 yaşından büyük katılımcılarımıza 18 yaşından küçükler adına alkollü içecek ya da sigara almanın ve ya ikram etmenin de suç olduğunu hatırlatmak isteriz.
- Festival alanında kurulacak portatif WC’ler ücretsiz olarak kullanılacak ve bakımı ve temizliği ilgili firmamız tarafından yapılacaktır. Katılımcılarımızın WC’leri kabinlerin içerisindeki uyarıları dikkate alarak kullanmaları gerekmektedir. Aksi durumlarda yaşanacak aksilikler belli süreyle tüm WC’lerin kullanımını engelleyebilir.
- Festival alanının 24 saat hizmet verecek bir ilk yardım çadırı ve ambulans bulunacaktır. Dileğimiz kimsenin ihtiyaç duymaması yönündedir.
- Tüm GSM operatörleri alanda mobil baz istasyonları kurarak altyapılarını güçlendireceklerdir. Bu durum telefonların sorunsuz çalışacağı anlamına gelmemektedir.
- Kamp alanında çadır kurulumları esnasında görevli personel çadır ölçüleri ve kişi sayısını göz önüne alarak gereksiz alan kullanımlarına izin vermeyecektir. BİLET ALAN KATILIMCILARIMIZ, YUKARIDA YAZAN BÜTÜN KURALLARI KABUL ETMİŞ SAYILIR. İYİ EĞLENCELER.

LOKASYON

Milyon Beach Erdemli, MERSİN

Şimdi Üye Ol, Etkinlikleri Kaçırma!

Milyon Bilet'e üye olarak etkinliklerden ve bilet kampanyalarından haberdar olabilir, komisyonsuz bilet alma keyfini yaşarsınız.