Mor ve Ötesi
Milyon Performance Hall, ANKARA

  • image

ETKİNLİK HAKKINDA

3 bin kişilik kapasitesiyle Ankara’ nın en büyük performans mekanı Milyon Performance Hall; güçlü ve taptaze enerjisiyle müzik dünyasına heyecan katmaya devam ediyor. Rock müzik sahnemizin en önemli temsilcilerinden Mor ve Ötesi, birbirinden özel şarkıları ve muhteşem sahne performansıyla 20 Aralık tarihinde Milyon Performance Hall’da dinleyicileriyle buluşuyor.

BİLETLER

Balkon Bilet

  • Notlar Bilet limiti 9 adettir. Bu bilet organizatör tarafından izin verilen, bir defada alınabilecek en fazla bilet adetidir.
En ucuz 130.00 TL Satın Al

VIP Bistro (Balkon)

  • Notlar Bilet limiti 9 adettir. Bu bilet organizatör tarafından izin verilen, bir defada alınabilecek en fazla bilet adetidir.
En ucuz 400.00 TL Satın Al

Standart Bilet

  • Notlar 3. Dönem Standart Bilet.
En ucuz 80.00 TL Satın Al

Standart Bilet

  • Notlar 4. Dönem Standart Bilet.
En ucuz 90.00 TL Satın Al

ÖNEMLİ NOTLAR

- Etkinlik düzeni ayaktadır. - Kapı açılış saati 19:30'dır. - 18 yaş sınırı bulunmaktadır. -VIP Bistro bilet sahiplerine minimum 2 kişi olması şartı ile bistro imkanı sunulmaktadır. - VIP Bistro bilet sahiplerinin 0312 212 19 00 numaralı telefonu arayarak, rezervasyon yaptırmaları zorunludur. - VIP Bistro bilet fiyatına ikramlar dahildir. İkramlar hakkında detaylı bilgi almak için: 0312 212 19 00 - Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Not: İçecek bilgisini işletmeden öğrenebilirsiniz.

LOKASYON

Milyon Performance Hall, ANKARA

Şimdi Üye Ol, Etkinlikleri Kaçırma!

Milyon Bilet'e üye olarak etkinliklerden ve bilet kampanyalarından haberdar olabilir, komisyonsuz bilet alma keyfini yaşarsınız.