Sinan Canan ile SohbetNağme - Ankara
Milyon Performance Hall Ankara, ANKARA

  • image

ETKİNLİK HAKKINDA

SohbetNağme, Sinan Canan ile bol sohbetli bir Rock konseri 09 Mart Cumartesi akşamı Milyon Performance Hall Ankara'da!

Sinan Canan’ın son dönem şarkıları ile birlikte Türk ve dünya rock klasiklerinden seçme şarkılarla dolu bu konserde ayrıca çok iyi bildiğiniz fakat rock versiyonlarını ilk defa duyacağınız klasikleşmiş parçalar da var. Yıllardır beyin ve davranış bilimlerinden İnsanın Fabrika Ayarları’na, yaşamımızı ilgilendiren tüm konularda bizleri aydınlatmak için durmaksızın anlatan Sinan Canan artık bir rock elçisi olarak sizleri bu özel ve benzersiz buluşmaya çağırıyor. Hem Sinan Canan’ın müzik yolculuğu ve bu yolda öğrendiklerine dair hoş sohbetlerin hem de aklımızdan silinmeyecek parçaların yer aldığı SohbetNağme’ye özellikle daha önce hiç rock konserine gitmemiş olanlar öncelikli olarak davetli! Gelin, dünyayı beraber sallayalım!

BİLETLER

Çift Kişilik Bilet

  • Notlar En fazla 9 adet alınabilir. Sınırlı sayıdadır.
En ucuz 400.00 TL Satın Al

Standart Bilet

  • Notlar En fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 270.00 TL Satın Al

ÖNEMLİ NOTLAR

- Kapı açılış: 20:00
- Konser saati: 21:00
- 18 yaş sınırı bulunmaktadır.
- Etkinlik düzeni ayaktadır.
- Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

LOKASYON

Milyon Performance Hall Ankara, ANKARA

Şimdi Üye Ol, Etkinlikleri Kaçırma!

Milyon Bilet'e üye olarak etkinliklerden ve bilet kampanyalarından haberdar olabilir, uygun fiyata bilet alma keyfini yaşarsınız.