Festivalde Kal - Kocaeli
Patagonya World Camprail, KOCAELİ

  • image

ETKİNLİK HAKKINDA

Kendi hikayesinin kahramanı olmak isteyen gençler için! 25-26-27-28 Temmuz tarihlerinde Seyrek Kandıra Patagonya World’de buluşuyoruz.

Tüm gün sürecek birbirinden muhteşem sahne üzeri gösteriler, canlı müzik konserleri ve DJ performansları, Keşfedilecek yeni hayatlar, teknolojik yenilikler, birbirinden heyecanlı spor müsabakaları, ilham veren workshoplar, birbirinden farklı sosyal sorumluluk projeleri, Zumba, Plates ve Yoga ile ruhunuzu dinlendirecek etkinlikler, Edinilecek yeni deneyimlerle, çadır ve karavan hayatının vazgeçilmez maceracı ruhunu ve unutulmayacak güzel anıları tüm müziksever gençlerle buluşturmak için Türkiye'nin en kapsamlı gençlik ve müzik festivali; "Festival'de Kal!"

25 Temmuz Perşembe
- Ekin Uzunlar
- Retrobüs
- Ebru Keskin

26 Temmuz Cuma
- Madrigal
- Can Ozan
- Asude Cemre
- Zeyn'el

27 Temmuz Cumartesi
- Hayko Cepkin
- Necati ve Saykolar
- The Madcap
- Tahrip

28 Temmuz Pazar
- Pentagram
- Skapova
- Doğukan Manço
- Hipersona

BİLETLER

25 Temmuz Günlük Bilet

  • Notlar 25 Temmuz için günlük giriş. Kullanıcı başına en fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 360.00 TL Satın Al

26 Temmuz Günlük Bilet

  • Notlar 26 Temmuz için günlük giriş. Kullanıcı başına en fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 670.00 TL Satın Al

27 Temmuz Günlük Bilet

  • Notlar 27 Temmuz için günlük giriş. Kullanıcı başına en fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 895.00 TL Satın Al

28 Temmuz Günlük Bilet

  • Notlar 28 Temmuz için günlük giriş. Kullanıcı başına en fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 670.00 TL Satın Al

Kamp Kombine Bileti (Çift Kişilik)

  • Notlar Kendi çadırınız ile konaklama dahil çift kişilik 4 günlük festival biletidir. Kullanıcı başına en fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 1340.00 TL Satın Al

Kamp Kombine Bileti (Tek Kişilik)

  • Notlar Kendi çadırınız ile konaklama dahil 4 günlük festival biletidir. Kullanıcı başına en fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 1070.00 TL Satın Al

Kombine Bilet

  • Notlar Konaklamasız 4 günlük festival biletidir. Kullanıcı başına en fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 1115.00 TL Satın Al

ÖNEMLİ NOTLAR

- Bütün katılımcıların kimliklerini yanında bulundurmaları gereklidir.
- 18 yaş altı çocukları, aynı etkinliğe bilet almış ebeveynleriyle birlikte katılmaları zorunludur.
- 7 yaş üstü çocuklar bilete tabiidir.
- Etkinlik başlangıç saatleri değişiklik gösterebilmektedir.
- Mücbir durumlar hariç festival her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir. Tüm hava koşularına hazırlıklı olmak önerilir. Bilet iadesi yapılmayacaktır.
- Organizasyon sahibi festival için bilet bedelini iade etmek koşuluyla festival kurallarına uymayan katılımcıyı etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
- Festival alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (kamera , fotoğraf makinası, ses kayıt cihazı ve objektifi, değiştirilebilir kamera) ile girmek yasaktır.
- Festival süresince kayıt yapmak kesinlikle yasaktır. Katılımcı sanatçı yönetimi ve organizasyon yönetimi uygun gördüğü takdirde görsel – işitsel kayıt cihazlarına el konulacağını kabul eder.
- Etkinlikler oturmalı ve ayakta kapasitesine sahiptir.
- Katılımcıların festival süresinde biletlerini ve bilekliklerini saklamaları gerekmektedir.
- Festival alanında katılımcıların yanında bulunan eşyaların sorumluluğu kendilerine aittir.
- Festival alanına yanıcı, patlayıcı, deodorant, sprey, parfüm vb parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.
- Festival alanındaki kaliteli ve yüksek desibele sahip ses sistemleri geçici duyma problemlerine yol açabilir.
- Festival alanında ki ışık düzenleri geçici göz rahatsızlıklarına neden olabilir.
- Festival biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır.
- Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini festival alanından çıkartma hakkına sahiptir.
- Festival biletleri devredilemez ve iade edilemez.
- Festivale katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerin de kullanım hakkı festival organizasyonuna ait olup katılımcı etkinliğe katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul eder.
- Organizatör festival programında, mekan’ında ve tarihinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Organizatör , festival alanında kayıp ve kazalara gerekli her türlü emniyet tedbirlerini almaktadır ancak festival alanının doğal dağlık yapısı nedeniyle izleyiciler ve festival süresince mal ve can güvenliklerine azami özen göstermek, yaşanabilecek kaza ve kayıplara karşıda her zaman tedbirli ve dikkatli davranmakla yükümlüdür.
- Organizatörün belirlenmiş festival alanı dışında ki güvenlik ile ilgili herhangi bir önlemi veya sorumluluğu bulunmamaktadır.
- Katılımcılar festival alanı dışında ki alanlarda kendi güvenliklerini sağlamakla yükümlüdür. Ve buralar da gerçekleşebilecek kaza, yaralanma, ölüm vb olaylarda organizatör sorumlu tutulamaz.
- Organizatörün denize girilmesinden kaynaklı yaralanma ya da ölümlerle ilgili sorumluluğu bulunmamaktadır.
- Satılan biletler organizatör izni olmadan her hangi bir yarışma ve çekilişte vb tanıtım etkinliklerinde kullanılamaz izinsiz yapılan bu tarz eylemlerle ilgili organizatör yasal girişim başlatma hakkına sahiptir.
- Etkinlik alanında ateş yakmak yasaktır. Buna aykırı davranıştan kaynaklı olarak çıkabilecek yangınlar dan , münhasıran ateş yakan kişi sorumludur.
- Her etkinlik özel kurallara tabiidir. Her etkinliğin kendi kurallarını gözden geçiriniz.
- Festivale katılan her birey özel kurallarda yer alan tüm maddeleri okumuş, anlamış ve organizasyon tarafından konulan kurallara uymayı, aksi takdirde mekan dan çıkarılmayı kabul etmiş sayılır.
- Etkinlik alanında tüm güvenlik ve agreditasyon noktalarında uygulanan kontrollere uyulması ve gerekli agreditasyon bilgisini görevlilere sunulması zorunludur.
- Etkinlik kapsamındaki bütün kuralların gerekli görüldüğü takdirde değiştirilme hakkı organizasyon komitesine aittir.
- Festival alanına dışarıdan yiyecek ve içecek girişi çoğu festivallerde olduğu gibi festivalde kal 2024 Kocaeli müzik festivalinde güvenlik sebebiyle yasaktır. Alanda yeterli yemek bütün ihtiyaçlarınızı sağlayacak standlar ve yaşam alanı oluşturulacaktır.
- Çadır kamp alanı sakinleri etkinlik kurallarının tamamından sorumlu olup aşağıdaki konaklama kurallarından da sorumludur.
- 210m
- 175 m çadır büyüklüğü dışındaki çadırların etkinlik öncesinde organizasyon birimine bildirmesi gerekmektedir.
- Kamp girişinde uygulanan kontrollere uyulması ve gerekli agreditasyon bilgisinin görevlilere sunulması zorunludur.
- Çadırların kamp alanı görevlilerinin denetiminde ve yönlendirilmesinde daha önce belirlenen alanlara kurulması gerekmektedir.
- Değerli eşyalar çadırlarda bırakılmamalıdır.
- Kişisel ve değerli eşyalarından kamp sakinleri ve misafirleri kendileri sorumludur.
- Duş ve tuvaletleri kullanacak çocuklara bir ebeveynin eşlik etmesi gerekmektedir.
- Testere, balta, tornavida ateş yakılabilecek aletler bıçak, şiş vb kesici delici aletler etkinlik alanlarına alınmayacaktır.
- Katılımcıların bu tür ekipmanları etkinlik için yanlarında bulundurmamaları gerekmektedir.
- Kamp alanında ateş yakılması nargile vb tütün ürünleri içilmesi çadırlarda elektrik ocağı, fırın ve ısıtıcı kullanılması kesinlikle yasaktır.
- Kamp alanı içerisinde toplu etkinlik ve gürültü yapmak veya katılımcıları rahatsız edici hareketlerde bulunmak yasaktır.
- Akşam 24.00 dan sonra kamp sakinlerinin birbirlerini rahatsız edecek şekilde yüksek ses ve gürültüye sebebiyet vermemeleri gerekmektedir. Gerekli görüldüğü durumda katılımcının etkinlikten ayrılması istenebilir.
- Çöpler kamp alanında bulunan çöp kutuların atılacaktır. Açık alanda çöp bırakılması yasaktır. Açık alanda çöp bırakan ve çevreyi kirleten katılımcıların gerekli görüldüğü durumda etkinlikten ayrılması istenebilir.
- Evcil hayvanların kampa girmelerine izin verilir yasal olarak yasaklı ırkların alana girişine izin verilmeyecektir.
- Evcil hayvanların kamp alanında ve etkinlik alanında serbest dolaşımına izin verilmez ve evcil hayvanlarınızın yüksek ses ve ışıktan rahatsız olmaları organizatörün sorumluluğunda değildir.
- Çadır ve ortak alanlarda kötü görüntüye sebebiyet verecek yolları kapatacak araç ve gereçlerin gelişi güzel bırakılmaması önemle rica olunur.
- Katılımcıların reçetesiz ilaç bulunması yasak olmakla beraber katılımcılar alanda bulunan sağlık birimlerinden gerekli desteği alabilirler.
- Kamp alanında mevcut festival ekipmanına ve çevreye zarar verenler verilen zararların tespiti durumunda zarardan sorumludur.
- Festivale karavanıyla gelmek istene katılımcılar festival alanının yanında bulunan karavan parkına görevlilerin yönlendirmesiyle karavanlarını park edip festivale giriş yapabilir.
- Karavanıyla festivalde konaklamak isteyen katılımcılar www.festivaldekal.com veya 08503027410 festivalde kal hattından rezervasyon yaptırmalıdır.

LOKASYON

Patagonya World Camprail, KOCAELİ

Şimdi Üye Ol, Etkinlikleri Kaçırma!

Milyon Bilet'e üye olarak etkinliklerden ve bilet kampanyalarından haberdar olabilir, uygun fiyata bilet alma keyfini yaşarsınız.