BaBa ZuLa - İstanbul
Kadıköy Sahne, İSTANBUL

  • image

ETKİNLİK HAKKINDA

BaBa ZuLa 11 Mart Cuma akşamı Kadıköy Sahne'de! 1996'da kurulan BaBa ZuLa, Tabutta Rövaşata filmine müzik yapmak için ZeN grubunun içinden doğdu. Sayısız film müziğine imza attı ve Mad Professor, Tuncel Kurtiz, Serra Yılmaz ve Can'dan Jaki Liebezeit gibi çeşitli sanatçılarla işbirliği yaptı. Bugüne kadar 6 kıtada 60 farklı ülkede yüzlerce konserde binlerce müzikseverle buluştu. Kurucu iki üye olan kendi tasarladığı elektro sazları çalan Osman Murat Ertel ile kaşık ziller makine ve elektroniklerde Mehmet Levent Akman ve 10 küsur yıldır dünyanın 4 bir yanında birlikte çaldıkları Ümit Adakale (darbuka, davul, perküsyon) grubun çekirdeğini oluşturuyor. BaBa ZuLa 1960ların psikedelik müziği ve Anadolu rock tınılarına dub ve elektronik yaklaşımlar ekleyerek yepyeni bir tınıyı 25 yıldan fazla bir süredir geleceğe taşıyor.

BİLETLER

Standart Bilet

  • Notlar En fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 100.00 TL Satın Al

ÖNEMLİ NOTLAR

- Kapı açılış: 20:00 - Konser saati: 21:00 - 18 yaş sınırı bulunmaktadır. - Etkinlik düzeni ayaktadır. - Etkinlik alanına gelirken Aşı kartı veya 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. - Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

LOKASYON

Kadıköy Sahne, İSTANBUL

Şimdi Üye Ol, Etkinlikleri Kaçırma!

Milyon Bilet'e üye olarak etkinliklerden ve bilet kampanyalarından haberdar olabilir, komisyonsuz bilet alma keyfini yaşarsınız.