Kerimcan Durmaz - Kartepe
Kartepe Festival Alanı, KOCAELİ

  • image

ETKİNLİK HAKKINDA

Etkinlik Programı 09:00 Kartepe kayak evine varışımızın ardından dileyen misafirler indirimli olarak kış sporları malzemeleri ve kıyafetleri kiralayabilirler. 10:30 Kartepe zirveye varışımızın ardından Festival Alanına ulaşıyoruz. Tamamen Yeşil Nesil Misafirleri çin hazırlanan bu alanda dileyen misafirler Kızak - Ice Banana – Zipline - Icetube pistinde eğlenebilir Kar motoru kiralayıp dağ gezisi yapabilir(Ekstra) .Ayrıca uzun tur telesiyeje bilet alıp dağın keyfini yaşayabilirler. Ekstra skipass alarakta Kayak faaliyetinde bulunabilirler. ( Festival Alanı çevresinde bulunan tüm Aktivite biletlerini Yeşil Nesil eğitmenlerimizden ve tur rehberinizden temin edebilirsiniz. Aktivitelere katılmak istemeyen ve Konser Saatine Kadar Sıcak alanda dinlenmek isteyen misafirlerimiz Festival Alanı yanında bulunan 500 kişi oturma kapasiteli ısıtmalı GREEN WHITE BISTRO'da sadece Yeşil Nesil Misafirleri için ayrılmış özel alanımızda dinlenebilirler. ) 13:00 Dj muzik eşliğinde Festival Alanında Barbekü Sucuk Ekmek ve Ayran İkramı eşliğinde konser saatine kadar ısınıyoruz 14:00 Ersin Show ile Karfest’de eğlenme zamanı 15:00 KERİMCAN Konseri 18:00 Program Sonu Etkinlik'ten bir gün önce saat 23:00 da Whatsapp Grubu kurulacaktır. Konum bilgilendirmeleri Whatsapp dan gönderilecek olup tüm konumlarda Rehberlerimiz sizlere yardımcı olacaktır. ???? YETİŞKİNLER İÇİN DAHİL HİZMETLER ✅ Konser Giriş Bileti ✅ Barbekü Sucuk Ekmek ve Ayran Partisi ✅ DJ Müzik ve Ersin Show Partisi Festival Alanı Giriş Bileti ✅ Rehberlik Hizmeti ✅ Green White Bistro Sıcak Dinlenme Alanı Girişi ve Kullanımı ✅ Kıyafet Kayak Takımı Kiralamalarında % 10 indirim kuponu ✅ Ekstra yapılan etkinliklerinizde Yeşil Nesil'e Özel İndirimler __________________________________ ???? ÇOCUKLAR İÇİN DAHİL HİZMETLER ✅ Eğitmenler Eşliğinde Kış Atölyeleri ✅ Barbekü Sucuk Ekmek ve Ayran Partisi ✅ Kardan Adam Yapma Yarışması, Kartopu Savaşları ✅ Rehberlik Hizmeti ✅ Green White Bistro Sıcak Dinlenme Alanı Girişi ve Kullanımı ✅ Kıyafet Kayak Takımı Kiralamalarında % 10 indirim kuponu ✅ Ekstra yapılan etkinliklerinizde Yeşil Nesil'e Özel İndirimler

BİLETLER

Standart Bilet

  • Notlar En fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 205.00 TL Satın Al

ÖNEMLİ NOTLAR

- Etkinlik alanına gelirken Aşı kartı veya 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. - Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

LOKASYON

Kartepe Festival Alanı, KOCAELİ

Şimdi Üye Ol, Etkinlikleri Kaçırma!

Milyon Bilet'e üye olarak etkinliklerden ve bilet kampanyalarından haberdar olabilir, komisyonsuz bilet alma keyfini yaşarsınız.