Milyon Beach Kilyos
Milyon Beach Kilyos, İSTANBUL

  • image

ETKİNLİK HAKKINDA

Eğlence yıl boyunca sizinle! 2018 yılı itibariyle bir Milyon Yapım işletmesi olarak 4 mevsim hizmet sunacak şekilde kapılarını açtı! İstanbul’un yanı başında, şehir merkezine yarım saat uzaklıkta bu küçük gizli cennette Milyon Ailesi olarak eşsiz bir sezona imza atmak için hazır! Bünyesinde 350 kişi kapasiteli bir restoran, plaj ve yemyeşil, geniş etkinlik alanlarıyla İstanbul’un yeni etkinlik ve yeme içme mekanı olarak, iddialı işlere imza atmak için profesyonel ekibi ile tüm sene boyunca hizmetinizde... Otoparktan kumsala ve restorana uzanan rampalarımız, restoran içinde 2 adet engelli tuvaletimizle engel tanımıyoruz. Alan içindeki özgür köpek alanlarımızla evcil dostlarınızla keyifli vakit geçirme olanağı sunuyoruz. Keyifli ve bol eğlenceli bir yıl sizleri ve sevdiklerinizi bekliyor.

BİLETLER

Standart Günlük Bilet (Hafta İçi)

  • Notlar - 14 konser fiyata dahildir. - Bilet limiti 9 adettir. Bu bilet organizatör tarafından izin verilen, bir defada alınabilecek en fazla bilet adetidir.
Komisyonsuz! 45.00 TL Satın Al

Standart Günlük Bilet (Haftasonu)

  • Notlar - Bilet limiti 9 adettir. Bu bilet organizatör tarafından izin verilen, bir defada alınabilecek en fazla bilet adetidir.
Komisyonsuz! 65.00 TL Satın Al

Sezonluk Bilet

  • Notlar - Bilet limiti 9 adettir. Bu bilet organizatör tarafından izin verilen, bir defada alınabilecek en fazla bilet adetidir.
Komisyonsuz! 800.00 TL Satın Al

Sezonluk Aile Bilet

  • Notlar - Bu bilet 2 yetişkin ve 2 çocuk için geçerlidir. - Bilet limiti 9 adettir. Bu bilet organizatör tarafından izin verilen, bir defada alınabilecek en fazla bilet adetidir.
Komisyonsuz! 1350.00 TL Satın Al

Sezonluk Bilet (2Kişilik)

  • Notlar Bilet limiti 9 adettir. Bu bilet organizatör tarafından izin verilen, bir defada alınabilecek en fazla bilet adetidir.
Komisyonsuz! 899.00 TL Satın Al

ÖNEMLİ NOTLAR

- Detaylı bilgi için; 0212 204 03 68 - Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. - Aile konseptinin korunması amacı ile kişilerin yanlarında en az 1 bayan olması gerekmektedir.

LOKASYON

Milyon Beach Kilyos, İSTANBUL

Şimdi Üye Ol, Etkinlikleri Kaçırma!

Milyon Bilet'e üye olarak etkinliklerden ve bilet kampanyalarından haberdar olabilir, komisyonsuz bilet alma keyfini yaşarsınız.