Daniska - İstanbul
Kadıköy Sahne, İSTANBUL

  • image

ETKİNLİK HAKKINDA

Her konseri ayrı bir deneyim olan Daniska’nın bu sefer sahnede neler yapacağını merak edenler, Daniska’nın sahne şovunu kaçırıp pişman olmak istemeyen 1 Haziran akşamı Kadıköy Sahne’de hazır bulunsun! Gökhan Tümkaya, Efe Demiryoğuran, Evren Arkman, Mertcan Selçuk ve Bülent Ünal'dan oluşan Daniska, müzikseverlere 2017 yılında ilk teklisi “Hep Böyle Olur” ile merhaba demişti. 2019 yılında yayınladığı ilk albümü “Mış Gibi” ile büyük beğeni toplayan grup ayrıca kullanmayı tercih ettiği sosyal medya diliyle de takipçilerini her daim gülümsetmeyi başarıyor. Daniska farklı kulvarlardan önemli yorumcuları konuk ettiği ikinci albümü Keşke Meyhanesi ile 2021 yılına şimdiden damgasını vurdu. Albümün ilk dört şarkısında sırasıyla Eylem Atmaca, Ümit Besen, Yaşar ve Hüseyin Turan’ı konuk eden Daniska’nın bir sonraki konuğu merakla bekleniyor.

BİLETLER

Standart Bilet

  • Notlar En fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 100.00 TL Satın Al

Standart Bilet (2 Kişilik)

  • Notlar En fazla 9 adet alınabilir.
En ucuz 120.00 TL Satın Al

ÖNEMLİ NOTLAR

- Kapı açılış: 20:00 - Konser saati: 21:00 - Etkinlik düzeni ayaktadır. - Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

LOKASYON

Kadıköy Sahne, İSTANBUL

Şimdi Üye Ol, Etkinlikleri Kaçırma!

Milyon Bilet'e üye olarak etkinliklerden ve bilet kampanyalarından haberdar olabilir, komisyonsuz bilet alma keyfini yaşarsınız.